nauka jazdy, Chełm, kursy na prawo jazdy, szkoła jazdy, prawo jazdy, Dobra Szkoła, auto szkoła

OSK- "DOBRA SZKOŁA"

Oferta

Przygotowaliśmy dla Was szereg ofert oraz promocji z których zachęcamy do skorzystania:

GWARANCJA PROFESJONALNEGO PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

Tylko u Nas gwarantujemy Ci najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego oraz zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie szkolenia.

ZE ZNAJOMYMI TANIEJ

Poleć Nas swoim znajomym i namów ich na wspólny kurs. Możesz zabrać kolegę, koleżankę, sympatię czy kogoś z rodziny a będziesz czół większe wsparcie ale przede wszystkim możesz liczyć na bonifikatę pieniężną lub w miarę potrzeb dodatkowe lekcje gratis. (50zł rabat lub godzina przed egzaminem)

UCZYŁ SIĘ U NAS KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY?

Jeśli był już ktoś u Nas z Twojej rodziny, a ty Nam się tym pochwalisz z pewnością możesz otrzymać dodatkową godzinę nauki gratis.

GRATISOWE LEKCJE

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, jeśli nie jesteś pewien posiadanych umiejętności a zegarek odliczający czas do egzaminu zdaje się tykać szybciej niż zwykle dodatkowe gratisowe zajęcia pomogą Ci w utwierdzeniu się we własnych umiejętnościach.

KURS EXPRESS

Sezon szpinakowy w Niemczech się zbliża?, Szwedzkie borówki już gotowe?, ale wcześniej wymarzyłeś sobie jeszcze zrobienie prawa jazdy, żeby jesienią nie kolidowało ci to ze szkołą lub pracą, u Nas szybki kurs zrobisz tak szybko jak tylko będziesz chciał i tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

UCZNIOWIE I STUDENCI MAJĄ ZAWSZE LEPIEJ

Jesteś uczniem/studentem naszych szkół/uczelni lub wyjechałeś sprawdzić jak uczy/studiuje się w Lublinie lub innym mieście, zabierz ze sobą legitkę i zapisz się już dziś na kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie (w zależności od potrzeb dodatkowe godzinki lub rabaty cenowe)

SYSTEM RATALNY

Nie musisz mieć pełnej kwoty od razu, u Nas jak w Media Markt – „Raty Totalne 0%”!!!

Oczywiście żadnego celu na kursie nauki jazdy nie da się zrealizować bez podjęcia współpracy, a więc potrzebne będzie również wasze pełne zaangażowanie oraz wykonanie określonej pracy.

OFERUJEMY

Kurs podstawowy B
Kurs rozszerzony B
Kurs Express B
Kurs inwidualny B
Dodatkowe godziny B

Zapewniamy:

• Profesjonalną kadrę szkoleniową
  • Dogodne godziny jazdy na Suzuki Swift
  • Bezpłatne materiały szkoleniowe
  • Możliwość płatności w ratach 0%
  • Miłe i bezstresowe warunki szkoleń
  • Kurs Expres
  • Godziny uzupełniające
  • Kontakt on- line

• Uczymy lepiej niż dobrze
  • Posiadamy Certyfikat Multimedialnego Wykładowcy

" DOBRA SZKOŁA"

ul. Lwowska 13F

22-100 Chełm

e mail: db-szkola@wp.pl

www.db-szkola.pl

Co zyskasz inwestując w nasze szkolenia?

• Gwarancję profesjonalnego szkolenia
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Szkolenie na tych samych pojazdach co na egzaminie
  • Profesjonalne wykłady