Klimatyzacja

klima logo
Nasza firma świadczy usługi związane ze sprzedażą, projektowaniem oraz montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Stosując wyłącznie najnowsze technologie irozwiązania w zakresie klimatyzacji dbamy o niezastąpiony komfort i wygodę naszych klientów. Zastosowanie tego typu urządzeń daje perspektywę utrzymania stałej temperatury w pomieszczeniu, odpowiedni poziom nawilżenia i czystości powietrza. Regulacja temperatury jest możliwa nawet w kilku strefach w mieszkaniu. Ponadto nowe technologie, znakomicie sprawdzają się w walce z wirusami, pyłami, nasionami roślin i bakteriami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dostarczamy niezawodne systemy wysokiej jakości urządzeń znanych i wiodących marek. Oferujemy wiele rodzajów klimatyzatorów m.in. ścienne, przypodłogowe, kanałowe, kasetonowe, które można zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz pomieszczenia, według własnych upodobań. Dzięki ich różnorodności z łatwością można wkomponować je w styl wnętrza i sprawić, by były niemalże niewidoczne bądź stały się elementem dekoracyjnym.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru oraz obsługi urządzeń, profesjonalny, szybki i solidny montaż oraz gwarancję wysokiej jakości i bezawaryjności. Wiemy, że to niezbędne czynniki do zadowolenia klienta.

Nasza oferta:

• Możliwość  DOFINANSOWANIA nawet do 90%!!!,
• Przygotowanie pełnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacje i/lub kredytu
• Kredyt preferencyjny 3% w skali roku bez dodatkowych kosztów!!!
• Tylko u nas klimatyzator od 950 zł (cena netto bez dofinansowania)
• Sprzedaż i kompleksowy montaż klimatyzacji;
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny